Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

KUBILAI IR BASEINAI

HARVIA LEGEND laipteliai, SHL2733

Prisitaiko prie jūsų kubilo kontūrųĮrengus laiptelius į kubilą įlipti ir išlipti iš jo taip pat bus saugiau.Šie lengvi, bet patvarūs laipteliai pristatomi iš dalies sumontuoti, todėl juos lengva pritv..

116.40€

APSAUGINIS DANGTIS HARVIA LEGEND KUBILUI, SHL3500

Greitesnis kaitinimasIlgesnį laiką išlaiko vandenį karštąApsaugo kubilą nuo šiukšliųApsaugo vidines kubilo dalis nuo UV spinduliųDangtį taip pat galima sulankstyti per pusę, o šonuose yra įmontuotos r..

552.00€

HARVIA LEGEND KUBILAS SHL3501

Mėgaudamiesi švelniais garais "Legend" pirtyje, kodėl gi nepasimėgauti dar ir kubilu? "Legend" kubilą lengva prižiūrėti, jo viduje yra didelis plastikinis baseinas. Šiame laikui atspariame modelyje te..

4,200.00€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
KUBILAI IR BASEINAI

Karštas kubilas jūsų sklype! Turbūt dažnai pasvajojate apie medinį kubilą savo kieme. Mes siūlome įvairių tipų kubilus, kurie ne tik džiugins jus, bet ir papuoš Jūsų kiemą. Mūsų SPA leis jums ir jūsų bičiuliams, bei šeimai labai greitai atsipalaiduoti šiltuose burbuluose jūsų asmeniniame sode. Mūsų SPA ir kubilus lengva montuoti ir nereikia jokio specialisto. Mūsų techninės priežiūros ir priedų skyrius pasirūpins visais priedais, kopėčiomis ir išaiškins Jūsų norus. Turime įvairių dydžių baseinų ir sūkurinių vonių, įvairiems biudžetams. Kubilai su išorinėmis ir vidinėmis krosnelėmis, su plastiko įdėklu ir be, su apšvietimu ir be, su masažo sistemomis ir be. Nežinote, koks Jums būtų tinkamiausiais? Nieko tokio, susisiekite su mumis ir mes sužinoję Jūsų poreikius Jums parinksime tinkamiausią variantą.

Siūlome net stiklo pluošto kubilus, kurie šiuo metu populiariausi, dėl paprastos vidinės ir išorinės priežiūros.

Mediniai kubilai gali būti gaminami iš spygliuočio medienos, maumedžio arba degintos medienos.

Jeigu Jums labiau patinka burbulinės (sūkurinės vonios), mes taip pat turime ką pasiūlyti, jas galima statyti tiek viduje, tiek lauke. Jos turi savo valymo įrenginius, šildymo sistemas, skirtingas veikimo programas.