Skambinkite mums: +37066834999

PIRTIES AKMENYS

Žadeitas - pirties akmenys 5-10 cm, 10 kg, šlifuoti

Pasak litoterapijos specialistų, žadeitas - stabilizuojantis akmuo, turintis teigiamos koncentruotos energijos poveikį žmogui: žadeitas stiprina nervų sistemą, reguliuoja arterinį spaudimą, minkština ..

54.00€

Muilo akmuo (talkochloritas), 20 kg, 10-15 cm

Muilo akmuo - Tai natūralus mineralas iš Karelijos, pasižymintis dideliu atsparumu ir naudojamas voniose bei saunose. Muilo akmuo yra natūralus karšto vandens šildytuvas. Įrodyta, kad muilo akmens šil..

11.00€

Pirties akmenys - avietinis kvarcitas, 20 kg, 10-15 cm

Šis akmuo idealiai tinka elektrinėms pirties krosnelėms ir malkomis kūrenamoms krosnelėms. Jis labai greitai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą. Prieš naudojimą nuplaukite...

12.00€

Pirties akmenys - avietinis kvarcitas, 20 kg, 5-10 cm

Šis akmuo idealiai tinka pirties krosnelėms ir malkomis kūrenamoms krosnelėms. Jis labai greitai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą. Prieš naudojimą nuplaukite...

12.00€

Poliruoti apvalūs akmenys Narvi 5-10cm, 20kg

Šie akmenys dedami ant krosnies paviršiaus ne tik dėl estetikos, bet ir dėl geresnės garų kokybės. 15 kg dėžutė. Prieš naudojimą nuplaukite...

24.00€

HARVIA akmenys, 5-10 cm

Olivino diabazo akmenys skirti elektrinėms ir malkinėms krosnelėms.Akmenų dydis: nuo 10 iki 15 cm skersmens.Akmens negalima užteršti: ant akmenų nepilamas eteriniais aliejais ar žolelių antpilais pakv..

9.00€

Apvalūs pirties akmenys - HARVIA, 5-10 cm

Harvia akmenys pirtims. 5 - 10 cm, 15 kg. Prieš naudojimą nuplaukite...

32.00€

Apvalūs pirties akmenys

Dedamas tik ant standartinių akmenų ir tik dekoratyviniam naudojimui. 10 kg. Tik elektriniams šildytuvams. Prieš naudojimą nuplaukite...

39.00€

Špižinis (Ketaus) konkorėžis malkinei pirties krosniai - 1 vnt, 1,5 kg

Pilnaviduriai ketaus konkorėžiai į pirties krosnelę. Vieneto svoris 1,5 kg.Šiluminė ketaus talpa yra 20% didesnė nei akmens, ir šilumos laidumas - 30 kartų ilgesnis.Ketaus branduolys yra ilgaamžis ir ..

7.23€

Ketaus (špižinė) granata pirties krosnelei 1 vnt, 0,9 kg

Pilnavidurės ketaus granatos į pirties krosnelę. Vieneto svoris 1,5 kg.Šiluminė ketaus talpa yra 20% didesnė nei akmens, ir šilumos laidumas - 30 kartų ilgesnis.Ketaus branduolys yra ilgaamžis ir patv..

5.00€

Ketaus (špižiniai) rutuliai, pirties akmenys, 6 kg

Ketaus (špižiniai) rutuliai, pirties akmenys, 6 kg.Skersmuo - 6 cm.Šiluminė ketaus talpa yra 20% didesnė nei akmens, ir šilumos laidumas - 30 kartų ilgesnis.Ketaus branduolys yra ilgaamžis ir patvarus..

12.71€

Keraminiai pirties rutuliai 3,3 kg

Keraminiai pirties rutuliai 3,3 kg. Prieš naudojimą akmenis nuplaukite...

29.00€

Apvalus keraminiai pirties akmenys, Kerkes, 20KG, 80MM

Įprasti akmenys turi daug priemaišų, kurios kaitinimo metu patenka į aplinką. Dėl to, akmuo lengvėja ir po turputį virsta į smėlį, byrantį ant grindų, o pirties įkaitinimui tenka skirti daugiau laiko...

111.00€

Apvalus keraminiai pirties akmenys, Kerkes, 60MM, 20kg

Įprasti akmenys turi daug priemaišų, kurios kaitinimo metu patenka į aplinką. Dėl to, akmuo lengvėja ir po turputį virsta į smėlį, byrantį ant grindų, o pirties įkaitinimui tenka skirti daugiau laiko...

111.00€

Apvalus keraminiai pirties akmenys, Kerkes, 10kg, 50mm

Įprasti akmenys turi daug priemaišų, kurios kaitinimo metu patenka į aplinką. Dėl to, akmuo lengvėja ir po turputį virsta į smėlį, byrantį ant grindų, o pirties įkaitinimui tenka skirti daugiau laiko...

63.37€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 31 (3 puslapių)
PIRTIES AKMENYS

Pirties akmenys - pasirinkite teisingai.

Kodėl neverta rinktis akmenų, kuriuos randate kieme ar lauke? Vienas iš tokių akmenų trūkumų yra tai, kad Jūs nežinote jų cheminės sudėties, todėl įkaitus akmenims ir užpylus vandens, jie gali skleisti sveikatai pavojingas medžiagas. Skirtingi akmenys skirtingai atiduoda garą, todėl garas bus maišytas ir nekokybiškas. Lauke rinktuose akmenyse gali būti oro kišenių, todėl įkaitę akmenys gali sprogti ir smarkiai sužaloti. Jeigu norite sutaupyti, tai blogiausiu atveju akmenis rinkitės iš upės.

Geriausias pirties akmuo laikomas Žadeitas, tai pusbrangis akmuo, kuris turi daug gerų savybių. Pagrindinės tai ilgaamžiškumas ir garo kokybė. Tai kietas akmuo, todėl atsparus karčiui ir jį perinkti rekomenduojama tik kas 5 metus. Žadeito akmuo ypatingas ir tuo, kad skleidžia minkštą, nedeginantį garą.

Talkochloritas (muilo akmuo) turi artimiausią garą žadeitui, tačiau yra labai minkštas, todėl ji reikės parinkinėti kas metus.

Taip pat siūlome ir šiuos pirties akmenis: gabro diabazas, kvarcitas, avietinis kvarcitas, dunitas ir kiti.

Labai svarbu prieš dedant akmenis į krosnį, juos nuplauti, kitu atveju užpylus vandens pakils dulkės ir liks ant pirties sienų, gultų ir pateks į Jūsų kvėpavimo takus.

Akmenis reikia dėti su tarpais, kad oras galėtų cirkuliuoti. Jeigu sudėsite akmenis be tarpų, sudegs tenai, jeigu tai elektrinė krosnelė arba pradegs greičiau metalas, jeigu tai malkinė krosnis. Taip pat pirtis gali neprišilti arba šilti ilgiau.