Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

PIRTIES AKSESUARAI

Pirties kepurė - Katinas, alus, žuvis, balta

Pirties skrybėlė. Sudėtis: tekstilė...

6.00€

Pirties kepurė - BOSS, balta

Pirties skrybėlė. Sudėtis: tekstilė...

6.00€

Pirties kepurė - Žvejys, balta

Pirties kepurė. Sudėtis: tekstilė...

6.00€

Piries vanta - Kanadietiškas ąžuolas

Piries vanta - Kanadietiškas ąžuolas...

5.50€

Pogalvis TAIVE HEMLOCK

300 x 300 x 70 mm..

71.44€

Pogalvis TAIVE KOIVU

300 x 300 x 70 mm..

71.44€

SAUFLEX termometras - higrometras V-T082, alksnis

SAUFLEX termometras - higrometras, rudos spalvos...

24.00€

MUZIKOS CENTRAS HMR 10D, BE GARSO KOLONĖLIŲ, ATSPARUS VANDENIUI, JUODAS

Produkto aprašymas:Radijas, USB/AUX/FM/BLUETOOTH/DAB+, maitinimas: MOSFET 4 x 50 W, 2 x RCA pora galeTechninės charakteristikos:Maksimali išėjimo galia 4x50W MOSFET.DAB+ imtuvas.RDS FM imtuvas.Su USB/..

180.00€

MUZIKOS CENTRAS HMR 15, BE GARSO KOLONĖLIŲ, ATSPARUS VANDENIUI, JUODAS

Produkto aprašymas:"Bluetooth" | FM | AM | USB | AUX drėgmei atsparus radijas su 2,8″ ekranu, maitinimas: MOSFET 4 x 50 W, 3 x RCA išėjimai, atsparumas atmosferos poveikiui IP66Techninės charakteristi..

200.00€

MUZIKOS CENTRAS HMR 20, BE GARSO KOLONĖLIŲ, ATSPARUS VANDENIUI, JUODAS

Produkto aprašymas:Radijas, USB/AUX/FM/AM/BLUETOOTH įvestys, DAB+, galia: 4 x 50 W, 2 zonosTechninės specifikacijos:Ekranas: 3″ spalvotas TFT IPS ekranas (su baterijos indikatoriumi).Maksimalus galing..

234.00€

"HARVIA" VANDENIUI ATSPARI GARSO KOLONĖLĖ, RAUDONA, SAC80500

Naudodami vandeniui ir karščiui atsparią "Harvia" "Bluetooth" garso kolonėlę galite lengvai klausytis muzikos pirtyje ar drėgnose patalpose. Muziką galite transliuoti belaidžiu ryšiu iš telefono, plan..

48.00€

NAGI LENTYNA 550x260x500

Matmenys: 550x260x500 (plotis x gylis x aukštis)Pagaminta iš alksnio medienos ( natūrali mediena, t. y. nepadengta apdaila).Praktiška ir taupo vietą.Komplekte yra 6 kabliukai pakabinimui.Galima montuo..

44.00€

VIENKARTINIAI PIRTIES KILIMĖLIAI "EMENDO", 25 VNT.

VIENKARTINIAI PIRTIES KILIMĖLIAI EMENDO 25 VNT.Higieninė apsauga tiek privačiose, tiek viešosiose pirtyse.Prekės ženklas - EmendoSpalva - baltaTipas - TekstilėVienkartiniai kilimėliai sėdėjimui, pagam..

8.00€

VIENKARTINIAI PIRTIES KILIMĖLIAI, 150 VNT.

Pasirūpinkite tobula higiena ir papildomu komfortu svečiams, naudodami "Tork" pirties kilimėlius.-3 sluoksniai-Matmenys 40x40 cm-4x150 vnt...

162.00€

Vaikiška pirties kepurė - Katė

Lankantis saunoje būtina naudoti pirties kepurę, kad apsaugotumėte plaukus nuo žalingo aukštos temperatūros poveikio ir išvengtumėte organizmo termoreguliacijos sutrikimų, galinčių sukelti perkaitimą ..

8.00€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 772 (52 puslapių)
PIRTIES AKSESUARAI
Pirties aksesuarai, čia rasite didžiulį pasirinkimą, kiekvieno skoniui ir piniginei. Kokie svarbiausi aksesuarai? Turbūt kiekvienas pirtininkas pradeda nuo pirties kibiriuko ar kubiliuko, kuriame prisipila vandens šlakstymui ant pirties krosnies akmenų ar vantų mirkymui. Jų būna įvairiuosių nuo paprastų medinių, medinių su plastiko įdėklu, metalinių iki visiškai plastikinių. O su kuo vandenį šlakstyti jeigu ne su samčiu. Pirties samtis - įrankis be kurio sunkiai išsiversite. Pirties termometras - higrometras ir smėlio laikrodis, tai ypatingai svarbūs matavimo prietaisai pirtyje. Pirties termometras, žinoma, matuoja pirties temperatūrą. Pirties termometrai būną spiritiniai, mechaniniai, skaitmeniniai. Pirties higrometrai būna mechaniniai arba skaitmeniniai. Pirties smėlio laikrodis matuoją Jūsų praleistą laiką pirtyje, dažniausiai matuoja iki 15 arba 20 minučių.
Kad neperkaistumėte, būtinas pirties atributas - pirties kepurė. O čia jau pasirinkimo kiekvieno skoniui. Medžiagos: šukuota, nešuota vilna, sintetika, medvilnė, linas ir t.t.
Tikras pirties ekspertas paklaus: O kur vanta? Pirties vantos  būna beržinės, ąžuolinės, eukalipto, liepos, kėnio ir daugybės kitų rūšių, bet šios populiariausios. 
Apsipylimo kubilai gera ir staigi atgaiva  po pirties.
Šiuo metu, garų patranka, vienas iš populiariausių produktų, ji domina tuos klientus, kurie tik rengia pirtį, bet ir tuos kurie jau turi pirtį, tačiau trokštą naujų potyrių, bei daug kokybiško, perkaitinto garo.
Siūlome šiuos ir dar daugybę priedų ir aksesuarų pirčiai. Jeigu kažko neradote būtinai parašykite mums ir mes pabandysime Jums padėti. Nuolat atnaujiname asortimentą ir stengiamės pasiūlyti plačiausią produktų ir naujovių kiekį.
Jeigu pamatėte įdomų produktą, bet nežinote, kaip jį tiksliai naudoti, parašykite mums per pakonsultuosime.