Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

KOTA pirties krosnys

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA KURU 14 ST

Juodai nudažytas plieninis šildytuvo korpusas sukuria paprastą, tačiau stilingą atmosferą. Dėl medinių rankenų krosnelę naudoti yra paprasta ir paprasta. Pirties krosnelė su tuneliu šildo iš kito kamb..

773.00€

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA INARI

„Kota Inari“ yra originalios išvaizdos pirties krosnis. Pirties krosnelė įkaista palyginti nedideliu kiekiu medienos. Pirties krosnelė turi stiklo duris su ketaus rėmu ir reguliuojamomis kojelėmi..

880.00€

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA KURU 20 VSE

Plieninis juodos spalvos šildytuvo korpusas sukuria paprastą, tačiau stilingą atmosferą. Dėl medinių rankenų šildytuvą lengva ir paprasta naudoti. Techninės detalės Pirtis min. (m3) - 10 Pirtis maks. ..

903.00€

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA KURU 20

Plieninis juodos spalvos šildytuvo korpusas sukuria paprastą, tačiau stilingą atmosferą. Dėl medinių rankenų šildytuvą lengva ir paprasta naudoti. Pirtis min. (m3) - 10 Pirtis maks. (m3) - 20 Matmenys..

554.00€

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA KURU 14

Plieninis juodos spalvos šildytuvo korpusas sukuria paprastą, tačiau stilingą atmosferą. Dėl medinių rankenų šildytuvą lengva ir paprasta naudoti. Techninės detalės Pirtis min. (m3) - 8 Pirtis maks. (..

528.00€

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA LUOSTO

Puikus „Kota“ krosnelių patvarumas ir malonus garas buvo suomių pirties tradicijos dalis daugiau nei pusę amžiaus. „Kota Luosto“, specialiai skirta dažniems saunos naudojamams, taip pat greitai įkaist..

817.00€

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA PALLAS MALKINĖS KROSNYS
Out of stock

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA PALLAS

Kota Pallas grįžo!  Ši unikali pirties krosnelė labai tinka tiek šiuolaikiniuose namuose, tiek vasarnamiuose. Krosnelėje yra 10 mm storio krosnies lubos, o šerdyje yra nerūdijantis plienas. Medin..

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA LUOSTO VS MALKINĖS KROSNYS
Out of stock

Malkomis kūrenama pirties krosnis - KOTA LUOSTO VS

Puikus „Kota“ krosnelių patvarumas ir malonus garas buvo suomių pirties tradicijos dalis daugiau nei pusę amžiaus. „Greitai įkaista su nedideliu kiekiu medienos. Stilingas, juodu emaliu dengtas korpus..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
KOTA pirties krosnys