Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

STOVEMAN pirties krosnys

Stoveman šilumokaitis Sv1

Šilumokaitis leidžia šildyti vandenį pirties kaitinimo metu. Šilumokaitis pagamintas iš 4 mm plieno ir padengtas karščiui atspariais aukštos temperatūros dažais. Jungtys yra pagamintos iš ¾ ”išorinio ..

66.00€

Stoveman 24-LS išorinės pakuros apdailos rėmelis

Rėmas pagamintas iš 2 mm plieno ir padengtas karščiui atspariais dažais. Rėmas suteikia gražią apdailą pereinant nuo židinio prie sienos. Skirtas stoveman 24-LS pirties krosnelei...

49.00€

Stoveman 13R-LS išorinės pakuros apdailos rėmelis

Išorinės pakuros apdailos rėmelis. Rėmas pagamintas iš 2 mm plieno ir padengtas karščiui atspariais dažais. Rėmas suteikia gražią apdailą pereinant nuo židinio prie sienos. Skirtas stoveman 13R-LS pir..

39.00€

Stoveman 16-LS, 20-LS išorinės pakuros apdailos rėmelis

Rėmas pagamintas iš 2 mm plieno ir padengtas karščiui atspariais dažais. Rėmas suteikia gražią apdailą pereinant nuo židinio prie sienos. Stovinčiam 16-LS, 20-LS Pirties krosnelė...

48.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 20R-LS CROWN

„Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman CROWN 20R-LS pirties krosnelė turi patobul..

899.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 20 CROWN

„Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman CROWN 20R pirties krosnelė turi patobulint..

809.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 24-LS HEAVY

Židinio storis 8 mm Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 24-LS..

1,034.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 24-LS

Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 24-LS pirties krosnelė tu..

749.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 24 HEAVY

Storis 8 mm Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 24 Heavy pirt..

972.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 24

Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 24 pirties krosnelė turi ..

679.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 20 HEAVY

STOVEMAN 20 HEAVY pirties krosnelę rekomenduojama naudoti sausoje ar drėgnoje saunoje namuose. Storis 8 mm Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties pot..

764.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 20-LS

Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 20-LS pirties krosnelė tu..

649.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 20R

STOVEMAN 20R pirties krosnelę rekomenduojama naudoti sausoje ar drėgnoje saunoje namuose. Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės ..

599.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 16-LS HEAVY

Židinio storis 8 mm Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 16-LS..

889.00€

Pirties krosnelė STOVEMAN 16-LS

Akmenys neįeina. „Stoveman“ pirties krosnelė garantuoja malonų, švelnų ir patvarų pirties potyrį dėl daugybės akmenų, kurie blokuoja metalinių paviršių spinduliuotę. Stoveman 16-LS pirties krosnelė tu..

599.00€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 23 (2 puslapių)
STOVEMAN pirties krosnys