Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

TURKIŠKOS PIRTIES ĮRANGA

Garo purkštukas - SteamTec Ksa, auksinės spalvos

Papildomas garo purkštukas, naudojamas norint išgauti gausesnį garą garinėje pirtyje.Rekomenduojama naudoti tik su gamintojo SteamTec Ksa pirčių įranga.Ø 75MM..

66.15€

Harvia temperatūros jutiklis ZG-660

Temperatūros jutiklis Harvia Steam HGS / Harvia Helix HGX / Harvia HGD garo generatoriams...

34.00€

Harvia ZG-150 lygio jutiklis su tarpinėmis

Harvia garo generatoriams HGS45 - HGS11...

48.00€

Automatinio skalavimo vožtuvas - SteamTec

Specialus automatinis vožtuvas. Palengvina garo generatoriaus naudojimą, apsaugo nuo užkalkėjimo. Montuojamas vietoje išleidimo sklendės, jungiamas prie garo generatoriaus. Skalauja garo generatorių n..

80.00€

Automatinio skalavimo vožtuvas - Harvia ZG-700

Specialus elektromagnetinis vožtuvas. Palengvina garo generatoriaus naudojimą, apsaugo nuo užkalkėjimo. Montuojamas vietoje išleidimo sklendės, jungiamas prie garo generatoriaus ir valdomas valdymo pu..

317.00€

Kvapų dozavimo pompa - Seko

Kvapų pompa, kuri suteiks malonų kvapą ir šviežumą Jūsų pirčiai. Pompa skleidžia kvapus į garų generatorių, iš čia kartu su garu užpildo patalpą. Įrodyta, kad kvapai, naudojami pirtyje, teigiamai veik..

215.00€

Kvapų dozavimo pompa - Harvia ZG-900

Kvapų pompa Harvia ZG-900 skirta automatiniam kvapiųjų esencijų įmaišymui į gaminamą garą. Naudojama tiek mažoms, tiek ir didelėms garinėms, nes kvapų kiekis gali būti reguliuojamas labai plačiai.Kvap..

305.00€

Dozavimo pompa - Eos

Didelio našumo dozavimo pompa skirta kvapų išskyrimui garinėse (turkiškose) pirtyse. Tvirtas metalinis korpusas, montuojamas sienoje. Reikalingas išorinio valdymo pultas.Privalumai ir savybės:Patikima..

447.00€

Garo purkštukas - Tylö Grace

Šiuolaikiško dizaino Tylö Grace garo purkštukas, skirtas garo padavimui garinėse ir turkiškose pirtyse. Perkamas papildomai prie garo generatoriaus - į jo komplektacijas neįeina. Purkštukas montu..

150.00€

Garo purkštukas - SteamTec Ksa

Papildomas garo purkštukas, naudojamas norint išgauti gausesnį garą garinėje pirtyje.Rekomenduojama naudoti tik su gamintojo SteamTec Ksa pirčių įranga.Ø 75MM..

54.00€

Garo purkštukas - SteamTec Ksa Quatro

Papildomas garo purkštukas, naudojamas norint išgauti gausesnį garą garinėje pirtyje.Rekomenduojama naudoti tik su gamintojo SteamTec Ksa pirčių įranga...

51.00€

Garo purkštukas - Eos

Pagaminta iš specialaus karščiui atsparaus plastiko. Su padidintu esencijų laikikliu. 1 ¼“ išorinis sriegis.Naujas patobulintas dizainas su optimaliu garų srauto kiekiu, bei padidintu saugumu...

120.00€

Garo purkštukas - Helo

Helo garo purkštukas skirtas apsaugoti žmones nuo nudegimų ar kitų sužalojimų. Šiems garo generatoriams jums reikės:34-47 - 1 vnt60-77 - 2 vnt95-140 - 3 vnt...

40.00€

Garo purkštukas - Harvia ZG-500

Papildomas garo purkštukas, naudojamas norint išgauti gausesnį garą garinėje pirtyje. Jis rekomenduojamas 6 ir 10,8 kW galingumo garo generatoriams...

60.00€

Garo purkštukas - Harvia ZG-525

Nerūdijančio plieno garo purkštukas Harvia ZG-525.Ilgis: 155 mmPlotis: 30 mmAukštis: 57 mmSvoris: 0,24 kgGarų antgaliui tinka garo vamzdis 18 - 28 mm..

48.00€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 118 (8 puslapių)
TURKIŠKOS PIRTIES ĮRANGA

Garinės turkiškos pirties įranga - mes siūlome platų asortimentą.

Pagrindinis turkiškos pirties įrenginys yra garų generatorius. Labai svarbu, pasirinkti tinkamą, generatoriai renkamiesi pagal Jūsų patalpos kubatūrą. Generatoriai būna kelių tipų: su klasikiniais kaitinimo elementais ir elektrodiniais.

Generatoriaus su klasikiniais kaitinimo elementais veikimo principas labai paprastas, elementas kaitina vandenį, o garai paduodami į pirtį. Elektrodinių generatorių priežiūra yra paprastesnė. 

Elementus labai svarbu prižiūrėti reguliariai nukalkinant sistemą, nes kitu atveju kaitinimo elementai gali perdengti arba generatorius nebeprikaitinti patalpos.

Jeigu savo turkiškoje pirtyje norite kvapų, prie generatoriaus galima prijungti kvapų pompa, kuri paduos kvapus per purkštuką, kartu su garais ir paskleis juos pirtyje.

Suolai turkiškai pirčiai gaminami iš sustiprinto polistirolo. Garinės pirties suolai būna standartinių formų. Prieš montuojant juos reikia paruošti. Polistirolą reikia nuarmuoti su spec. mišiniais, tada hidroizoliuoti su spec. hidroizoliacija ir klijuoti plytelėmis. Labai svarbu, naudoti tinkamas priemones garinėms pirtims, todėl labai atsakingai rinkitės: hidroizoliciją, plyteles ir tarpų užpildus. Neteisingai parinkus priemones, garas gali prasiskverbti kiaurai ir plytelės atšoks.

Turkiškos pirties apšvietimui naudojami tik IP67 klasės hermetiški šviestuvai, kurie jungiami per transformatorius, jokiu būdu negalima jungti šviestuvų, kurių galios šaltinis yra 220V.

Jeigu turite daugiau klausimų, būtinai mums parašykite ir mes padėsime atsakyti į juos.