Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

Pirties kvapai

Kvapas pirčiai - FLORAGE, citrinžolė, 1000ml

Citrinžolių kvapas pirčiai – tai gaivinantis citrusinių vaisių ir žolelių natų derinys. Šis kvapas – idealus būdas pagyvinti pirties atmosferą ir sukurti malonų švaros bei gaivumo jausmą.Gaivus ir ryš..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, citrusas, 1000ml

Citrusinis kvapas saunai – tai gaivus ir gaivinantis kvapas, pripildytas ryškių ir gaivių citrusinių vaisių, tokių kaip citrina, laimas, apelsinas ir greipfrutas. Šis kvapas suteikia pirčiai ypatingo ..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, pipirmėtė, 1000ml

Gaivus pirties aromatas, žadinantis jausmus ir pagyvinantis sielą. Švarus ir vėsus aromatas padeda atsigaivinti ir atsipalaiduoti po pirties, palikdamas švaros ir lengvumo pojūtį. Sukurkite gaivos ir ..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, kalnų pušis, 1000ml

„Kalnų pušis“ – pirties aromatas, kuris gaiviu oru nukelia į kalnų viršūnes. Sodrus pušų kvapas užpildo pirtį, padeda atsipalaiduoti ir atjaunėti. Sukurkite natūralaus gaivos ir jaukumo atmosferą savo..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, levanda, 1000ml

„Levanda“ yra subtilus ir raminantis aromatas, pripildantis jūsų pirtį atsipalaidavimo ir ramybės atmosfera. Šis kvapas sukuria ramybės ir harmonijos pojūtį, padeda atsipalaiduoti ir išlaisvinti stres..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, Lapland, 1000ml

„Lapland“ – tai kvapas, nukeliantis į magišką šiaurės dykumos pasaulį, kur susitinka snieguotos viršukalnės, nesibaigiantys miškai ir krištolo skaidrumo ežerai. Šis kvapas, įkvėptas unikalios Laplandi..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, ramunėlė ir kadagys, 1000ml

„Kadagys“ pirties kvapas įneša į jūsų pirtį gaivų ir gaivinantį kadagio uogų aromatą, sukurdamas gyvybingumo ir atsinaujinimo atmosferą. Šis kvapas užfiksuoja miško esmę, pripildydamas orą gaiviu ir p..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, beržas, 1000ml

Pirties kvapas „Beržas“ užfiksuoja gamtos esmę savo gaiviu, ramų mišką primenančiu medienos aromatu. Šis kvapas įneša į jūsų pirtį jauninantį ir gaivinantį beržų kvapą, sukurdamas ramybės ir harmonijo..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, rytietiškas, 1000ml

„Rytietiškas“ pirties kvapas – tai rafinuotas mišinys, įkvėptas paslaptingos ir viliojančios Rytų atmosferos. Šis kvapas perkelia jus į užburiantį Rytų tradicijų ir kultūros pasaulį, sukurdamas paslap..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, eukaliptas, 1000ml

Gydomosios eukalipto savybės buvo pažymėtos nuo seniausių laikų. Dėl gebėjimo regeneruoti ląsteles, didinti tonusą, smegenų veiklą, jis plačiai naudojamas medicinoje ir kosmetologijoje. Rekomenduojama..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, eukaliptas - mentolis, 1000ml

„Eukalipto-mentolio“ pirties kvapas sukuria gaivinančią atmosferą, puikiai tinkančią atsipalaiduoti ir išvalyti kūną bei sielą. Šis kvapas sujungia eukalipto gaivumą su vėsinančiu mentolio poveikiu, s..

24.00€

Kvapas pirčiai - FLORAGE, specialus, 1000ml

„Special“ pirties kvapas yra unikalus mišinys, sukurtas sukelti prabangos ir pasitenkinimo jausmą. Šis kvapas sujungia sodrius ir egzotiškus kvapus, kad sukurtų atmosferą, kuri yra ir kviečianti, ir j..

24.00€

Eterinis aliejus SAUFLEX AROMA+ kadagys, 10ml

Kadagys pasižymi unikaliomis gydomosiomis savybėmis ir išliekančiu aromatu, nesukelia alerginių reakcijų, puikiai tinka visų tipų pirties procedūroms. Turi bendrą stiprinamąjį poveikį, su daug nauding..

9.00€

Eterinis aliejus SAUFLEX AROMA+ levanda, 10ml

Levandos turi bendrą organizmą stiprinantį poveikį, teigiamai veikia bendrą emocinį foną, rekomenduojamos daugelio lėtinių ligų, pavyzdžiui, inkstų ir reprodukcinės sistemos, profilaktikai. Puikiai st..

9.00€

Eterinis aliejus SAUFLEX AROMA+ citrina, 10ml

Citrina turi bendrą stiprinamąjį, tonizuojantį poveikį, kuris teigiamai veikia bendrą psichologinį foną, pagyvina ir suteikia nuostabią nuotaiką. Stiprina kraujagysles, valo kraują, skatina atjaunėjim..

9.00€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 170 (12 puslapių)
Pirties kvapai