Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

HARVIA pirties valdymo pultai

Harvia Xenio RGBW DMX valdymo pultas

Naujos kartos elektroninis valdymo pultas Harvia Xenio RGBW DMX (suderinamas su DMX tvarkyklėmis). Tai spalvoto apšvietimo valdymo pultas, leidžiantis vienu metu valdyti kelias (maks. keturias) L..

145.00€

Valdymo pultas HARVIA C105S LOGIX

Reguliuoja temperatūrą ir drėgmę pirtyse su Harvia Combi elektrinėmis krosnelėmis ir garo generatoriumi Harvia Steamer.Harvia Combi krosnelių valdymasGarintuvo Steamer valdymas - reikalingo drėgmės ly..

450.00€

Valdymo pultas HARVIA C170VKK

„Harvia C170VKK“ yra elektrinis pirties krosnelės valdymo pultas, skirtas profesionaliam naudojimui. Savaitės laikmatis, nuotolinio paleidimo sistema ir platus funkcijų pasirinkimas leidžia įvairiai n..

693.00€

VALDYMO PULTAS HARVIA C150

Harvia C150 valdymo blokas naudojamas kontroliuoti elektrines pirties krosneles ir tinka tiek šeimyninėse, tiek visuomeninėse saunose iki 17 kW. Skaitmeninis valdymo blokas su skaitiniu temperatū..

330.00€

Valdymo pultai HARVIA SENLOG CF9

Paprastas elektrinių krosnelių valdymo pultas. Paprastas elektrinių krosnelių valdymo pultas mažose ir vidutinio dydžio saunose. Elektrines krosneles ir pirties apšvietimą galite valdyti naudodami „Ha..

162.00€

Valdymo pultas HARVIA SENLOG CF9C

Paprastas elektrinių krosnelių su garintuvais valdymo pultas.Paprastas elektrinių krosnelių ir kombinuotų šildytuvų valdymo blokas mažose ir vidutinio dydžio saunose. „Harvia Senlog“ galite valdyti el..

180.00€

HARVIA XENIO WIFI rinkinys CX001WIFI

„Harvia Xenio WiFi“ priedų paketas „WiFi“ Į „Harvia Xenio WiFi“ priedų paketą įeina „Harvia Xenio WiFi“ valdymo skydelis ir „Harvia SAB00103“ durų jutiklis. Šis paketas leidžia nuotoliniu būdu pasiek..

275.00€

Valdymo pultas HARVIA XENIO CX110C COMBI WIFI

„Harvia Xenio WIFI“ - elektrinės pirties krosnelės valdymo pultas su jutikliniu valdymo skydeliu. „Xenio“ valdymo bloko valdymo skydelyje yra moderni ir subtiliai stilinga sąsaja, skirta valdyti pirti..

757.00€

Valdymo pultas HARVIA XENIO CX170WIFI

„Harvia Xenio WIFI“ - elektrinės pirties krosnelės valdymo pultas. „Xenio“ valdymo bloko valdymo skydelyje yra moderni ir subtiliai stilinga sąsaja, skirta valdyti pirties širdį, nesvarbu, ar tai būtų..

671.00€

Valdymo pultas HARVIA Xafir CS110C Combi

Valdymo pultelis: Temperatūros reguliavimo diapazonas: 40–110 ° C Drėgmės reguliavimo diapazonas: 20–95 rH Laiko koregavimo diapazonas: šeimos pirtys 1–6 val., Viešosios daugiabučių pirčių 1–12 val. D..

405.00€

Valdymo pultas HARVIA CX110C COMBI

„Harvia Xenio“ - valdymo pultas su jutikliniu valdymo skydeliu. „Xenio“ valdymo bloko valdymo pultas suteikia modernią ir subtiliai stilingą sąsają, leidžiančią valdyti pirties širdį, nesvarbu, ar tai..

567.00€

Valdymo pultas HARVIA XENIO CX170

„Harvia Xenio“ - elektrinių pirties krosnelių valdymo pultas. „Xenio“ valdymo bloko valdymo skydelyje yra moderni ir subtiliai stilinga sąsaja, skirta valdyti pirties širdį, nesvarbu, ar tai būtų trad..

482.00€

Valdymo pultelis HARVIA XENIO CX110

„Harvia Xenio“ elektrinių pirties krosnelių valdymo pultelis su jutikliniu valdymo skydeliu. „Xenio“ siūlo modernią ir subtiliai stilingą vartotojo sąsają, skirtą valdyti pirties širdį, krosnelę. Stil..

380.00€

Valdymo pultas su keliomis pavaromis LTY17C

Valdymo pultas su keliomis pavaromis LTY17CMaitinimo įtampa: 400 V 3N~Apšvietimo valdymas, maks. galia: 100 W, 230 V 1N~Ventiliatoriaus valdymas, maks. galia: 100 W, 230 V 1N~ 272 mm x 70 mm x 19..

345.00€

Valdymo pultas su keliomis pavaromis LTY17

Valdymo pultas su keliomis pavaromis LTY17Maitinimo įtampa: 400 V 3N~Maksimali apkrova: Maksimali leistina galia: 17 kWApšvietimo valdymas, maks. galia: 100 W, 230 V 1N~Ventiliatoriaus valdymas, maks...

245.00€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 22 (2 puslapių)
HARVIA pirties valdymo pultai

Harvia E modelio pirties krosnelėms tinka atskiri valdymo blokai. Jas galite valdyti su valdymo pultu, kuris, priklausomai nuo valdymo bloko, montuojamas atskirai arba ant paties valdymo bloko. Taip pat naudojant valdymo bloką galite pirtyje sumontuoti kitus pirties įrenginius, tokius kaip apšvietimas, vėdinimas, garo generatorius ar kombinuota krosnelė, o tada juos galima valdyti iš valdymo pulto. Paprastas montavimas.

Valdymo pultai naudojami įdiegtų įrenginių funkcijoms valdyti. Elektrinės pirties krosnelės, kurioms nereikia atskirų valdymo blokų, turi reikiamas funkcijas, integruotas į krosnelę (t.y. krosnelė parduodama kartu su valdymo pulto, kurio nereikia pirkti atskirai), pavyzdžiui, mūsų XE modelio pirties krosnelės. Harvia valdymo pultai gali būti montuojami paviršiuje arba įmontuojami į sieną, taip pat gali būti montuojami pirties viduje arba išorėje.