Skambinkite mums: +37066834999

VALDYMO PULTAI

Saunum Leil Plus 1.1 Plus valdymo pultas

Patogiai ir lengvai valdykite Saunum pirties krosnelę ir Saunum klimato kontrolės įrenginius su SAUNUM LEIL valdymo pultu.Šis valdymo pultas padeda įkaitinti ir valdyti pirtį vos keliais paspaudimais ..

727.21€

Saunum Leil Plus 1.1 Plus Mobile valdymo pultas

"Saunum Leil Plus" valdymo pultas skirtas montuoti pirties viduje. Šis modernus karščiui atsparus pirties valdiklis leidžia iš anksto įkaitinti pirtį, kad ji būtų paruošta tada, kai būsite. Remiantis ..

988.57€

„Huum UKU Glass“ valdymo pulto ekranas

„UKU Glass“ pirties valdiklis palengvina pirties kaitinimą. Tai yra vienas produktas, turintis skirtingas funkcijas: „UKU Wi-Fi“, „UKU GSM“, „UKU Local“. Naudodamiesi UKU, galite pirtį šildyti vietoj..

805.00€

Harvia Xenio RGBW DMX valdymo pultas

Naujos kartos elektroninis valdymo pultas Harvia Xenio RGBW DMX (suderinamas su DMX tvarkyklėmis). Tai spalvoto apšvietimo valdymo pultas, leidžiantis vienu metu valdyti kelias (maks. keturias) L..

145.00€

Valdymo pultas SENTIOTEC WAVE.COM4 COMBI, tamsus medis

Pirties valdymo sistema siūlo novatorišką dizainą, lengvą valdymą pirtyje ir už jos ribų.Inovatyvi technologija:Valdymo pultas pirtyje ir (arba) už jos ribų Patrauklus priekinis skydelis atskirta..

960.00€

Valdymo pultas SENTIOTEC WAVE.COM4 COMBI, juodai

Pirties valdymo sistema siūlo novatorišką dizainą, lengvą valdymą pirtyje ir už jos ribų.Inovatyvi technologija:Valdymo pultas pirtyje ir (arba) už jos ribų Patrauklus priekinis skydelis atskirta..

960.00€

Valdymo pultas SENTIOTEC PRO B2

PRO B2 skirtas elektrinėms krosnelėms iki 10,5 kW, reguliuojamos temperatūros intervalas nuo 30 °C iki 110 °C.Galingumą galima padidinti nuo 10,5 kW iki 18 kW arba 30 kW.Inovatyvios technologijos Pro ..

566.42€

Valdymo pultas SAUNUM WIFI 12kW BLACK

Sauna Leil nuotolinio valdymo pultai su mobiliu įrenginiu, skirti pirčiai bet kada ir bet kur. Prijunkite valdymo skydelį prie Wi-Fi tinklo ir prisijunkite prie Sauna mobiliosios aplikacijos. Pirties ..

828.85€

Valdymo pultas Tulikivi Touch Screen, baltas

Lengvai valdomas Tulikivi Touch Screen elektrinių krosnelių valdymo pultas gali būti naudojamas tiek sausose, tiek garo pirtyse.Su šiuo valdymo pultu jūs turėsite galimybę reguliuoti pirties oro tempe..

522.00€

Medinis rėmelis Tulikivi Touch Screen valdymo pultui

Korpusas pagamintas iš neapdorotos drebulės ir gali būti lakuotas arba dažytas. Korpuso apačioje yra skylė laidams prijungti. Jei reikia, galite padaryti skylę laidui kitoje vietoje, pavyzdžiui, naudo..

121.28€

Valdymo pultas - NARVI WIFI

Narvi WiFi pirties valdiklis leidžia valdyti pirties krosnelę mobiliojoje programėlėje bet kur ir bet kada. Lengvai ir saugiai. Programėlė praneša krosnelės būseną, pirties temperatūrą ir likusį kaiti..

1,236.00€

Valdymo pultas - NARVI ECLIPSE

Narvi Eclipse yra aukščiausios klasės pirties valdymo pultas, skirtas privačioms ir viešoms pirtims. Standartinę versiją galima prijungti prie max 9kW (400V 3N~ / 230V 1N~). Yra du išoriniai termostat..

1,163.00€

Valdymo pultas - NARVI T-2003

NARVI BIG Control Panel C-2003 su F-2003 maitinimo bloku.Narvi Ultra Big pirties krosnys valdomos atskiru valdymo bloku. Narvi Big yra specialus valdymo pultas, skirtas Narvi Ultra šildytuvams.Į paket..

475.00€

Valdymo pultas - NARVI BIG C2003/F2003

NARVI BIG Control Panel C-2003 su F-2003 maitinimo bloku.Narvi Ultra Big pirties krosnys valdomos atskiru valdymo bloku. Narvi Big yra specialus valdymo pultas, skirtas Narvi Ultra šildytuvams.Į paket..

1,455.30€

Kontaktorių dėžė - TYLÖ ELITE CLOUD

Naudokite su pasirinktu CC valdymo pulteliu. Skirta pirties krosnelei Mega EZ valdyti...

601.00€

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 121 (9 puslapių)
VALDYMO PULTAI

Pirties krosnelių valdymo pultai skirti valdyti Jūsų elektrinę pirties krosnį patogiai. Būną trijų tipų elektrinės pirties krosnys: be valdymo pulto, su integruotu mechaniniu valdymo pultu ir su valdymo pultu. Jeigu Jūsų išsirinkta krosnis yra be valdymo pulto, Jūs apsilankėte teisingoje kategorijoje. Dažniausiai elektrinės pirties krosnies instrukcijoje yra nurodyta kokie pultai tinka, tačiau būna ir universalių pultų. Jeigu kylą klausimų dėl pasirinkto pulto tinkamumo ar kokį pulta rinktis, parašykite arba paskambinkite mums ir mes tikrai mielai padėsime. Pultai būna keletos tipų: paprasti, kur pirties veikimo laikas ir temperatūra reguliuojasi padalomis, sensoriniai ir GSM arba WIFI ryšiu valdomi pirties pultai. WIFI ryšiu valdomi pultai tapo populiarūs labai neseniai, tačiau dabar tai vieni populiariausiu pultu. Juk patogu dar esant darbe įjungtį krosnelę ir parvykus namo eiti tiesiai į įkaitintą pirtį. Pirties valdymo pultas yra  skirtas palaikyti tikslią temperatūrą ir užtikrinti, kad pirties krosnelė veiktų tinkamai. Saunos valdymo įrenginiuose yra keletas skirtingų komponentų. Pirties valdymo pulto ekrano, maitinimo bloko, kuris paprastai dedama į atskirą plastikinę hermetinę dėžutę, esančią šalia krosnelės, arba elektrinėje pirties krosnyje. Naudojant valdymo įrenginį, šildytuvas įjungiamas / išjungiamas tiek iš karto, tiek iš anksto nustatant laiką. Su tam tikrais modeliais galima valdyti apšvietimą, ventiliatorių. Kiekvienas pirties valdymo blokas papildomai turi temperatūros jutiklį (kartais dar vadinamą termostatu, kuris matuoja pirties temperatūrą (dažniausiai karščiausioje vietoje). Jei krosnelė 12 kw  arba galingesnė reikalingas papildomas energijos blokas. Daugumoje  elektrinių krosnelių yra įrengtas pirties valdymo blokas. Tai arba įmontuotas mechaninis valdymas, arba išorinis pultas su skaitmeniniu ekranu. Komercinės pirties krosnelės dažniausiai parduodamos be valdymo pulto. Jeigu Jūsų elektrinė pirties krosnis turi ir vandens baką su vandens garinimo funkcija, yra ir tam skirti pultai, kurie leis iš vieno pulto valdyti tiek krosnelę, tiek garintuvą. Mes suprantame, kad nuo didelio pasirinkimo valdymo pultų gali apsisukti galva, todėl drąsiai mums rašykite arba skambinkite mes ne tik padėsime Jums išsirinkti, bet ir peržiūrėsime Jūsų pasirinktas prekes ir konsultuosime.