Skambinkite mums: +37066834999

ELEKTRINĖ SAUNOS KROSNELĖ TYLO SENSE COMBI ELITE CLOUD 8,0 kW, SU VALDYMO PULTU

  • Gamintojas::TYLÖ
  • Prekės kodas:21337
  • Apytikslis pristatymo laikas:14-29 d.d.
  • 3,036.00€

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

"Sense Combi Elite" yra viena iš naujausių mūsų kombinuotų krosnelių, kurioje vienoje krosnelėje galima įrengti sausą, drėgną ir garinę pirtis. Krosnelė turi budėjimo režimą ir "padalytąją galią", kad jūsų pirtis būtų energetiškai efektyvi. Be to, jame yra itin nebrangus "Elite" valdymo pultas. Galite rinktis 6,6, 8 ir 10,5 kW galios ir pasirinktinai montuojamą ant sienos arba pastatomą krosnelę su kojelėmis. Trijų skirtingų galingumų "Sense Combi Elite" tinka pirties patalpoms nuo 4 iki 18 m³.
Naudojant "padalytąją galią", visa galia naudojama tik šildymo metu, tada krosnelė automatiškai persijungia į taupųjį režimą ir išlaiko šį lygį visą pirties laiką. Naudojant "padalytąją galią", suvartojama iki 30 % mažiau energijos.
Kartu su krosnele komplektuojamas "Elite" valdymo pultas - termostatinis valdymo pultas su jutikliniu valdymu, kurį galima išdėstyti pirties patalpos išorėje arba viduje. Naudodami "Elite" valdysite temperatūrą ir drėgmės lygį pagal 1-10 balų skalę, taip pat apšvietimą ir laiką. Išmatavimai: Matmenys: 86 x 86 mm. IP88.
Visi "Tylö" šildytuvai labai greitai įkaitina pirties patalpą - iki pusės laiko, palyginti su kitais šildytuvais. Unikali "Tylö" konstrukcija su dviem šoninėmis oro kameromis labai efektyviai skleidžia šilumą - įprastą 80 °C pirties temperatūrą galima pasiekti vos per 25 minutes.
Akmenys perkami atskirai
Valdymo pultas "Elite Cloud

Naujasis valdymo pultas "Elite Cloud" buvo atnaujintas debesijos funkcijomis, todėl pirtį galite valdyti iš bet kurios vietos! Kodėl gi neparuošus jos, kai grįšite iš slidinėjimo trasos ar varginančios kelionės automobiliu pakeliui namo iš darbo. Dėl vidinio procesoriaus ir operacinės sistemos jame gausu pažangių funkcijų. Be itin individualių nustatymų, "Elite Cloud" galima individualiai suprogramuoti pagal savo tvarkaraštį.
Pridėkite tokias funkcijas, kaip pagalbiniai ventiliatoriai, kvepalų siurbliai ar apšvietimas - "Elite Cloud" valdymo pultas viską atliks aiškiai ir tiksliai. 4,5 colio jutikliniame ekrane realiuoju laiku pateikiama informacija apie kiekvieną jūsų saunos ir garinės pirties aspektą. Norint, kad "debesis" veiktų, reikia sukomplektuoti durų kontaktą.
Atsisiųskite "Tylö Control™" programą iš "App-store" ar "Google-Play" arba naudokite programą kompiuteriui.
Elite Cloud suderinamas ir su garine pirtimi, ir su sauna. Išmaniojo telefono programėlė "Tylö Control" užtikrina visišką mobilumą.
Naudodamiesi "Tylö Control" programėle visada galėsite viską kontroliuoti. Nesvarbu, ar skaitote mėgstamame krėsle, ar kieme pjaunate veją.
Saunos ir garų funkcijas valdykite per vietinį "WiFi" tinklą. Naudokite savo kompiuterį arba mobilųjį įrenginį ir būkite visiškai lankstūs.
 

Elektrinės krosnelės techniniai duomenys:
Produkto kodas: 61001578
Galingumas, kW: 8,0
Pirties patalpos minimalus - maksimalus dydis, m3: 7-12
Išmatavimai (aukštis x plotis x gylis),mm: 559 / 431 / 375
Svoris, kg: 20
Maksimali akmenų talpa, kg: 20
Minimalūs saugos atstumai (lubos / šonai): 1030 / 300
Maitinimo įtampa, fazė: 400-415 V 3N~/3~ (C) / 230-240 V 3~ (B)200-208 V 3~ (B) / 200-208 V~ (A) / 230-240 V~ (A)
A saugiklis: 12 / 23 / 20 / 40 / 35
Jungiamasis kabelis, mm2: 2,5 / 4 / 4 / 16 / 10
Valdymo pultas:  TYLO ELITE

Aprox. delivery date:
Apytikslis pristatymo laikas: 14-29 d.d.

Žymos: Rento, aliuminio, kaušas, bambuko, rankena, juoda, PIRTIES, AKSESUARAI

Klientai, kurie žiūrėjo šį produktą, taip pat žiūrėjo

Neseniai įsigyta