Trustpilot
Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

Elektrinės pirties krosnelės: kaip teisingai pasirinkti?

Elektrinės pirties krosnelės: kaip teisingai pasirinkti?

Jei jūs esate tikras pirties mylėtojas ir šiuo metu pasinėrėte į dideliu našumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčios elektrinės pirties krosnelės paieškas, galite būti tikri – pirties krosnelių gamintojų ir modelių įvairovė tikrai didelė. Nors puiku, kad rinkoje yra toks didelis elektrinių krosnelių asortimentas, tačiau ne vienam iš jūsų gali kilti nemažai klausimų, kaip pasirinkti tinkamiausią pirties krosnelę. Norėdami jums padėti, siūlome jūsų dėmesiui kelis naudingus patarimus. Jie gali padėti jums išsirinkti tinkamą elektrinę pirties krosnelę.

Kodėl verta rinktis elektrinę pirties krosnelę

Vienas iš geriausių variantų renkantis krosnelę savo pirčiai yra elektrinė pirties krosnelė. Šios krosnelės yra itin kompaktiškos, todėl jas labai nesunku įkomponuoti pirties interjere. Be to, daugybė vartotojų jas labai vertina dėl patogaus ir nesudėtingo valdymo, paprastos priežiūros ir mažesnės gaisro rizikos.

Vos keli mygtukų paspaudimai, 20–30 minučių kantrybės ir jūsų pirtis bus įkaitusi – tai vienas iš svarbiausių privalumų, kurį vertina visi pirtyje kaitintis mėgstantys vartotojai. Didelę dalį naujausių modelių elektrinių pirties krosnelių galima nustatyti, kad jos automatiškai pradėtų šildymą norimu laiku. Tokiu būdu jums nereikės laukti net ir tas keliasdešimt minučių, kol pirtis įkais. Be to, šiandieniniame išmaniųjų namų amžiuje vartotojai savo pirtį gali kontroliuoti nuotoliniu būdu, naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais.

Šiuolaikinės rinkoje siūlomos elektrinės pirties krosnelės, atkeliaujančios iš tokių gamintojų kaip „HARVIA“, „TYLÖ“, „EOS“, „NARVI“ ar „HELO“, yra puikiai žinomos ir vertinamos dėl labai aukštos kokybės.

Elektrinės pirties krosnelės privalumai

Labai greitas pirties krosnelės įkaitimas;

Nedidelės elektros energijos sąnaudos;

Tolygi pirtyje vyraujanti temperatūra;

Aukštos kokybės kaitinimo elementai, pasižymintys dideliu ilgaamžiškumu;

Puikaus kontakto tarp pirties akmenų ir kaitinimo elementų dėka užtikrinamas tinkamas garas;

Optimali akmenims skirta vieta;

Ypatingai didelis našumas ir sklandus veikimas;

Labai patogus valdymas;

Didesnis naudojimo saugumas.

Kokios galios (kW) elektrinę pirties krosnelę pasirinkti?

Sprendžiant klausimą, kokią pirties krosnelę vertėtų pasirinkti, pirmiausia reikia atsižvelgti į savo pirties plotą. Pirties vidaus plotas nulems, kokios galios elektrinės pirties krosnelės jums reikės: ar jums teks rinktis mažą pirties krosnelę kabinamą ant sienos, ar didesnę ant grindų pastatomą krosnelę. Kiekviena pirties krosnelė yra skirtinga, todėl jai taikomi galios reikalavimai taip pat nėra vienodi. Tačiau paprastai 4–7 m³ ploto pirčiai tinka 4,5 kW, 5–8/9 m³ - 6/6,8 kW, 8–14 m³ – 9 kW arba 10–18 m³ – 10,5 kW galios krosnelės.

Naudoti ant sienos kabinamą ar ant žemės pastatomą pirties krosnelę?

Sprendimas priklauso tik nuo jūsų konkrečių poreikių. Kita vertus, kaip minėta, visuomet rekomenduojama atsižvelgti ir į pirties vidaus plotą, kadangi mažesnėms pirtims geriau tinka ant sienos kabinamos pirties krosnelės, o didesnio ploto pirtims geriau tinka laisvai ant grindų pastatomi pirties krosnelių modeliai.

Kiek akmenų reikėtų naudoti elektrinėje pirties krosnelėje?

Suomiai mano, kad pirtis turi būti statoma tradiciniu būdu. Tai reiškia, kad tokiu atveju kuo daugiau akmenų bus pirties krosnelėje, tuo minkštesnis ir malonesnis bus pirties garas bei pati pirties atmosfera. Ir tai yra tiesa – todėl kuo akmenų yra daugiau, tuo geriau. Kuo akmenų yra mažiau, tuo mažesnis ir garo kiekis, todėl tokiu atveju pirtyje oras būna sausesnis. Kiekviena elektrinė pirties krosnelė yra skirtinga, todėl reikalingas akmenų kiekis gali svyruoti nuo 6 iki 300 kg.

Ar galima ant elektrinės pirties krosnelės akmenų pilti vandenį?

Atsakymas vienareikšmiškas – tikrai taip! Ant elektrinės pirties krosnelės akmenų vandenį galima pilti ir kiekviena elektrinė pirties krosnelė gali skleisti garą. Todėl nevertėtų vadovautis mitais ir klaidinga nuomone.

Taigi, jei ieškote elektrinės pirties krosnelės, turėsite labai didelę pasirinkimo laisvę. Todėl rekomenduojame rinktis atidžiai ir atsakingai, atsižvelgiant į savo pirties specifiką ir konkrečius jos parametrus.