Trustpilot
Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

Elektrinės krosnelės – būtinos pirčiai

Elektrinės krosnelės – būtinos pirčiai

Elektrinės pirties krosnelės yra tobulas pasirinkimas ne tik pačioms pirtelėms, tačiau ir namams, sodyboms. Jos yra patogios, lengvai montuojamos ir nereikalauja specialios ventiliacijos. Svarbus privalumas, kad jos taupo energiją, yra nekenksmingos aplinkai.

Pirties elektrinės krosnelės yra labai įvairios. Taigi, rinktis reikia pagal savo pirties parametrus, žinoma, ir asmeninius lūkesčius.

Elektrinės krosnelės pasirinkimas

Renkantis elektrines krosneles būtina kuo daugiau dėmesio skirti jų parametrams. Taip pat būtinai domėkitės inovacijomis. Dažnai modernios krosnelės, kaip ir bet kokia kita pirties įranga, bus brangesnės, tačiau privalumas, kad jų galimybės yra kur kas didesnės, tad tuo pačiu džiugina ir geresnės pirtinimosi patirtys.

      Pirties dydis. Krosnelė turi būti pakankamai galinga, kad sušildytų jūsų pirtį. Niekada nepirkite per mažai galingos krosnelės. Tikrai gailėsitės. Jau geriau yra pirkti galingesnę, kuri tarsi turi „galios rezervą“.

      Pageidaujama temperatūra. Kai kurios krosnelės gali pasiekti aukštesnę temperatūrą nei kitos. Vėlgi, net jeigu atrodo, kad pasiekiama labai aukšta temperatūra, tačiau geriau turėti rezervą taip pat.

      Funkcijos. Kai kurios krosnelės turi papildomų funkcijų, tokių kaip integruotas garų generatorius ar nuotolinio valdymo pultas. Inovatyvesnės krosnelės kainuoja brangiau, tačiau jos gali užtikrinti, kad krosnelės panaudojimas bus paprastesnis, patogesnis ir tuo pačiu su daugiau galimybių.

      Kaina. Elektrinių pirties krosnelių kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Sutaupyti galite sekdami akcijas.


Elektrines krosneles rasite čia.

Elektrinės krosnelės naudojimas

Naudoti elektrines krosneles labai paprasta. Jos veikia pačios. Svarbiausia – minimali peržiūra, kuri užtikrins, kad krosnelė veiks puikiai.

      Prieš naudodami pirmą kartą, būtinai perskaitykite krosnelės naudojimo instrukciją. Joje gamintojas detaliai pateikia pačius svarbiausius krosnelės panaudojimo tipus, galimybes ir kitus parametrus, kuriuos turėtumėte žinoti.

      Įsitikinkite, kad krosnelė yra prijungta prie tinkamo elektros lizdo. Pasirūpinkite, kad pirtyje elektros instaliacija būtų išvedžiota kokybiškai.

      Nepilkite vandens ant karštų akmenų. Jokiu būdu negalima taip daryti, kai elektrinė krosnelė yra greta.

      Nereguliariai valykite krosnelę bei akmenis. Nei įranga, nei akmenys nėra reiklūs. Tačiau norint išlaikyti funkcionalumą – valyti reikia reguliariai. Tam puikiai tinka ir paprastas vanduo. Galima, žinoma, įsigyti ir tam pritaikytą chemiją.

      Nenaudokite krosnelės, jeigu ji pažeista. Daugelis defektų gali būti sutvarkomi, tad ieškokite meistro, o ne naujos krosnelės.

Dėmesio verti modeliai

Aptarsime kelis elektrinių krosnelių modelius, kurie tikrai verti dėmesio ir klientų pripažįstami kaip vieni geriausių.

 


ELEKTRINĖ PIRTIES KROSNELĖ NARVI NS

 

Elektrinė pirties krosnelė Tulikivi Huurre. Spalvų ir dizaino derinys tobulai tinka tiek tamsiame, tiek šviesiame pirties interjere. Didelis akmenų kiekis skleidžia ilgą, drėgną ir švelnų karštį. Apsauginiai atstumai leidžia krosnelę montuoti į gultus, taip praplečiant montavimo galimybes pirties patalpoje.

Elektrinė pirties krosnelė HELO HIMALAYA BWT ELITE FREE. Naujoji pirties krosnelė slepia vandens talpyklą su išradinga BWT technologija, kuri drėkina pirties kabiną, kol krosnelė kaitina pirtį. Todėl užlipus ant gultų oras jau būna maloniai drėgnas, o ant odos jaučiasi sodri šiluma.

Elektrinė pirties krosnelė MONDEX KYMI M. Tai aiškių linijų sieninė krosnelė. Stilingas perforuoto plieno apvalkalas ir 30 kg akmenų suteikia galimybę kiekvienam pirties naudotojui įvairiapusiškai vanotis nuo kojų pirštų iki lubų.

Patikima elektrinė krosnelė gali ženkliai pagerinti Jūsų mėgavimosi pirtimi potyrius. Netaupykite jai. Tiek laiko renkantis, tiek pinigų įsigyjant. Gera krosnelė tarnaus labai ilgai, tad visapusiškai atsipirks.