Trustpilot
Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

Nerūdijančio plieno kaminai pirčiai: pasirinkimas ir privalumai

Nerūdijančio plieno kaminai pirčiai: pasirinkimas ir privalumai

Geros kokybės pirčiai būtina speciali įranga, kuri užtikrins, kad SPA metu tiek Jūsų kūnas, tiek Jūsų siela jus pačias geriausias emocijas. Renkantis įrangą – netaupykite. Atminkite, kad ji perkama daugeliui metų, o turėti bet kokią pirtį – nėra geriau nei jokios. Norint pajusti tikrus pirties malonumus, galimybes ir privalumus – reikia įrengti pirtį pagal specialistų rekomendacijas.

Vienas svarbiausių komponentų yra kaminai. Nerūdijančio plieno kaminai pirčiai yra mėgstamas pasirinkimas. Vertinamas dėl savo patvarumo, atsparumo korozijai ir lengvo valymo. Jie taip pat yra efektyvūs šilumos laidininkai, todėl gali padėti išlaikyti jūsų pirtį šiltą ilgą laiko tarpą net ir nustojus kūrenti.

Nerūdijančio plieno kamino pasirinkimas

Renkantis nerūdijančio plieno kaminą pirčiai, reikia įvertinti kelis niuansus.

      Kokio kamino skersmens reikia? Kamino skersmuo turi atitikti jūsų pirties krosnelės dydį. Renkantis būtinai įvertinkite matmenis centimetrais.

      Reikia įvertinti ir kamino storumą. Kamino storis turi būti pakankamas, kad atlaikytų karštį „ateinantį“ nuo jūsų pirties krosnelės.

      Koks jo ilgis reikalingas? Kamino ilgis turi būti toks, kad išsikištų virš stogo.

      Galiausiai – koks kamino tipas labiausiai tinka? Yra keletas skirtingų nerūdijančio plieno kaminų tipų. Jie gali būti viengubi sieniniai, dvigubi sieniniai, židininiai ir t.t.

Jeigu patiems rinktis labai sunku, kadangi norisi rasti tokį, kuris tiktų tobulai, tačiau atrodo, kad reikia įvertinti per daug parametrų – visada galite tartis su mūsų specialistais. Atsakysime į klausimus, pateiksime rekomendacijas ir panašiai. Tikimės, kad tai padės rasti tokį kainą, kuris iki mažiausių smulkmenų tiks konkrečiai krosnelei ir tuo pačiu pirčiai.

Kamino įrengimo darbai

Kaminai pirčiai nėra reiklūs, įrengiami gana greitai. Visgi, geriausia yra darbus palikti tiems, kurie juos išmano, tad garantuos efektyvumą ir greitį, kuris užsakovui dažniausiai ne ką mažiau svarbus.


PLIENINIS KAMINAS HARVIA

 

Esminės taisyklės, kurių reikia laikytis įrengiant kaminą, yra:

      Samdykite kvalifikuotą specialistą, kad jis įrengtų kaminą. Būtinai pasirašykite darbų atlikimo garantijas, pasamdykite tik legaliai dirbančius asmenis arba įmones.

      Prieš montuodami – atidžiai perskaitykite gamintojo instrukcijas.

      Reguliariai valykite ir prižiūrėkite kaminą. Tai nėra sunku. Svarbiausia – nuolatinis dėmesys. Tai užtikrins kamino ilgaamžiškumą ir sklandų veikimą.

      Kasmet tikrinkite kaminą: ar jame nėra skylių, ar kitų pažeidimų. Jeigu yra – taip pat geriausia nebandyti jų tvarkyti patiems jeigu neturite praktikos. Kadangi internete yra labai daug rekomendacijų, kai kurie galvoja, kad vien remdamiesi teorinėmis žiniomis gali sutvarkyti kamino problemas. Bandyti, žinoma, galite. Tačiau reikia suprasti, kad ne visada tokie bandymai yra sėkmingi.

Tinkamai prižiūrint – nerūdijančio plieno kaminas tarnaus daugelį metų.

Nerūdijančio plieno kamino privalumai

Nerūdijančio plieno kaminai turi keletą privalumų. Tikrai ne veltui tokio tipo kaminai labiausiai mėgstami pirtims.

·       Patvarumas. Nerūdijantis plienas yra patvarus metalas, kuris puikiai atlaiko karštį, koroziją ir kitus aplinkos veiksnius.

      Atsparumas korozijai. Nerūdijantis plienas yra atsparus korozijai, todėl mažai tikėtina, kad jis rūdys.

      Lengvas valymas. Šiuos kaminus lengva valyti. Tiesiog naudokite muiluotą vandenį ir šepetį.

      Efektyvus šilumos laidumas. Nerūdijantis plienas yra efektyvus šilumos laidininkas, todėl gali padėti išlaikyti jūsų pirtį šiltą.

      Estetika. Plieniniai kaminai yra šiuolaikiškos ir stilingos išvaizdos, kuri gali suteikti pirčiai daugiau patrauklumo. Siūlomi skirtingų spalvų kaminai, kurie leis juos derinti prie pirties fasado.

Lietuviai vis dažniau džiaugiasi nuosavomis pirtimis, kurios padeda tinkamai pasirūpinti savo sveikata. O gera, kad rūpintis savimi galima atsipalaidavus, mėgaujantis akimirka bei džiaugiantis gražesne kūno oda.