Trustpilot
Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

Pirties aksesuarai: ką verta pasirinkti

Pirties aksesuarai: ką verta pasirinkti

Norėdami užtikrinti, kad kaitinimasis pirtyje teiktų tikrą malonumą ir kad jaustumėtės saugiai bei patogiai, nepamirškite pasirūpinti kokybiškais pirties aksesuarais. Todėl jei dairotės sprendimų, kurie padėtų pasiekti tokį tikslą, įsigykite šiuos svarbius pirties aksesuarus.

Pirties kepurė

Pirties kepurė yra neatsiejama kaitinimosi pirtyje proceso dalis. Pirties kepurė nėra tik labai stilingas ir gražus aksesuaras. Tai yra priemonė reikiamai apsaugai užtikrinti. Kadangi pirties karštis labiausiai veikia žmogaus galvą, ją būtinai reikia apsaugoti.

Kaitinantis pirtyje pirties kepurė palaiko optimalią temperatūrą galvos srityje ir neleidžia jai perkaisti, todėl galima ilgiau pabūti pirtyje, nerizikuojant savo sveikata. Veltinis (vilna) ir linas/medvilnė yra laikomi dviem geriausiomis medžiagomis, iš kurių gaminamos pirties kepurės. Šios medžiagos leidžia gerai jaustis ir užtikrina puikią izoliaciją.

Pirties rankšluostis ir pasėstė

Pirties rankšluostis ir pasėstė yra kitos priemonės, kuriomis taip pat reikia apsirūpinti kiekvienam besikaitinančiam pirtyje. Šie du pirties aksesuarai atlieka tris pagrindines funkcijas. Visų pirma jie padeda palaikyti reikiamą higieną pirtyje. Jie taip pat apsaugo pirties paviršius nuo organizmo skysčių, kurie išsiskiria kaitinimosi metu, ir saugo odą nuo nudegimo, kurį gali sukelti karštas pirties gultų paviršius. Be to, jie yra minkšti ir patogūs, todėl padeda ramiai atsipalaiduoti.

Pirties rankšluosčiai paprastai gaminami iš medvilnės ir lino, todėl jie puikiai sugeria drėgmę, izoliuoja ir yra labai minkšti bei malonūs. Siekiant didesnio komforto, galima pasirinkti pasėstę, kuri yra pagaminta iš vilnos. Jei kaitindamiesi pirtyje mėgstate gulėti, jums puikiai tiktų ir pogalvis bei pagalvėlė pirčiai.

Kvapai pirtims

Lankymasis pirtyje turi daug privalumų mūsų sveikatai ir savijautai. Tačiau kaitinimosi pirtyje naudą galima dar labiau padidinti, pasitelkus aromaterapiją, kuri padidins kaitinimosi malonumą ir palengvins atsipalaidavimą.

Aromaterapijos naudingosios ir gydomosios savybės pasaulyje pripažįstamos jau tūkstančius metų. Ne vieno atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad eterinių aliejų garinimas gali sumažinti stresą ir depresiją, natūraliu būdu numalšinti jaučiamus fizinius skausmus ir pagerinti miego kokybę. Todėl kaitinimosi pirtyje metu naudojant eterinius aliejus ir kvapiąsias esencijas galima pagerinti savo sveikatą ir savijautą.

Žinoma, tai nėra vieninteliai pirties aksesuarai, kuriuos rekomenduojama naudoti kaitinantis pirtyje. Nereikėtų pamiršti ir vantų, saunos šepečių ir šepetėlių, kubiliukų ir samčių bei kitų pirčiai skirtų priemonių. Jos praturtins jūsų kaitinimosi patirtį ir paskatins dar labiau pamėgti pirtį.