Trustpilot
Parašykite mums: info@pirtiesbites.lt

Pirties įrengimas – pas mus rasite reikalingas medžiagas

Pirties įrengimas – pas mus rasite reikalingas medžiagas

Pirtis yra neatsiejama daugelio lietuvių gyvenimo dalis. Vis daugiau žmonių savo sodybose ir namuose įsirengia pirtis. Šiandien pirtis yra ne tik smagi pramoga, bet ir veiksminga sveikatos stiprinimo priemonė. Vis dėlto, pirties įrengimas nėra labai lengva užduotis. Jei planuojate pirties įrengimo darbus ir neturite patirties, siūlome jums kelis naudingus patarimus, kurie turėtų palengvinti jūsų pirties įrengimą.

Kiek kainuoja pirties įrengimas?

Visų pirma daugeliui žmonių, ketinančių įsirengti pirtį, kyla kainos klausimas. Kiekviena pirtis yra skirtinga, kaip ir ją įsirengiančių vartotojų poreikiai. Pirties dydis nėra vienintelis veiksnys, nuo kurio gali priklausyti jos įrengimo kaina. Net ir vienodo dydžio pirties įrengimo kaina gali labai reikšmingai skirtis. Tam didžiausios įtakos turi pasitelkiami sprendimai. Jei norite sužinoti preliminarią pirties įrengimo kainą, pirmiausia sudarykite savo prioritetų sąrašą ir įvertinkite, kiek visa tai galėtų kainuoti.

Vidaus apdaila

Vidaus apdailai rekomenduojame rinktis kokybišką ir ilgaamžę medieną. Tokiu būdu užtikrinsite ilgą pirties naudingo tarnavimo laiką. Jei norite, kad pirties vidaus įrengimui naudojamos dailylentės ir gultai kuo ilgiau išliktų puikios būklės, rinkitės A klasės medieną. Žinoma, aukščiausios klasės mediena pirčiai kainuoja gerokai brangiau, tačiau tai geras pasirinkimas, kalbant apie pirties tarnavimo laiką.

Pirties vėdinimo sistema

Įrengiant pirtį labai svarbu pasirūpinti tinkama vėdinimo sistema. Savo poreikius atitinkantį variantą rasite nesunkiai, nes pirties ventiliatorių asortimentas rinkoje yra labai platus. Mūsų siūlomų prekių asortimente galite rasti įvairių modelių ventiliatorius, ventiliacinius vamzdžius, ortakius, difuzorius ir apdailos groteles. Jei norite pirtyje kaitintis patogiai ir saugiai, pirties vėdinimo sistema turi veikti nepriekaištingai. Oras pirtyje turi atsinaujinti ne mažiau kaip dešimt kartų per valandą. Tokia vėdinimo sistema užtikrina gerą oro kokybę pirties viduje ir malonų kaitinimąsi.

Pirties krosnelė

Pirties krosnelė yra vienas iš svarbiausių pirties elementų. Pirčiai gali būti naudojamos malkinės arba elektrinės krosnelės. Abiejų rūšių krosnelės turi savo privalumų. Prieš apsispręsdami, kokią pirties krosnelę pasirinkti, įvertinkite savo biudžetą ir konkrečius lūkesčius.

Jei, vis dėlto, jums patiems sudėtinga pasirinkti tinkamą pirties įrangą, visada galite su mumis susisiekti. Mes įvertinsime jūsų poreikius ir pateiksime optimaliausią pasiūlymą.