Skambinkite mums: +37066834999

AD DORY garinės pirties durys, permatomas stiklas, 70x200cm

  • Gamintojas::Andres
  • Prekės kodas:19135
  • Apytikslis pristatymo laikas:30-60 d.d.
  • 650.00€

Dėmesio: šiuo metu kai kurių produktų pristatymas gali vėluoti, prašome susisiekti dėl tikslios produkto pristatymo datos prieš pateikiant užsakymą.

Lengvai prižiūrimos stiklinės garinių pirčių durys suteikia patalpoms daugiau oro erdvės. Iš plataus siūlomų pirčių durų asortimento galima išsirinkti bet kokiam interjerui tinkamas duris. Galite rinktis bronzinius, pilkus, mėlynus ir įvairių raštų stiklus. Išskirtinumą gali sustiprinti matiniai raštai ir paveikslėliai. Visos AD siūlomos pirčių ir garinių pirčių durys gaminamos laikantis visų saugos taisyklių ir klientų lūkesčių.

Universalios durys: galima atidaryti tiek į kairę, tiek į dešinę


Gamyboje naudojamas termiškai apdorotas stiklas, kuris yra penkis kartus tvirtesnis už įprastą stiklą. Kad dėl temperatūros svyravimų neišlinktų staktos, visos staktos gaminamos iš klijais laminuoto beržo arba alksnio be jokių mazgų. Naudojant lapuočių medieną išvengiama dervos segregacijos, todėl AD durys labai gerai tinka ir butuose įrengtoms pirtims. Garinės pirties durų sąvaros pagamintos iš oro drėgmei atsparaus aliuminio. Aukštos kokybės durų vyriai ir užraktų sistemos yra specialiai sukurtos pirčių durims. Visos durys yra vadinamosios "dvipusės". Pirties durys gali būti montuojamos su įvairių atspalvių ir matmenų stiklais (skaidrus, bronzinis, pilkas, matinis).

Įspėjimas! Originalaus gaminio spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.Techninė informacija

Durų pavadinimas "Dorado" 7 x 20

Rėmo matmenys, (mm) 685 x 1995

Rėmo medžiaga: Aliuminis

Stiklo spalva: Permatoma

Stiklo storis, (mm) 8

Svoris, (kg) 40

Papildoma informacija: Universalus / magnetinis užraktas

Aprox. delivery date:
Apytikslis pristatymo laikas: 30-60 d.d.

Žymos: Rento, aliuminio, kaušas, bambuko, rankena, juoda, PIRTIES, AKSESUARAI

Customer Who Viewed This Also Viewed

Recently Purchased